Gdy awarii ulegnie przekładnia kierownicza, potrzebujesz dobrej jakości części zamiennych. W iParts.pl znajdziesz najlepsze przekładnie kierownicze w atrakcyjnych cenach rynkowych. Uruchom swój samochód szybko i ciesz się dalszą jazdą.

Maglownica to niezawodne rozwiązanie dla układu kierowniczego i pompy wspomagania w samochodzie. Dzięki niej, prowadzenie pojazdu staje się łatwiejsze i bardziej precyzyjne. Maglownica jest zaprojektowana z wykorzystaniem najnowszych technologii, gwarantujących wysoką jakość i trwałość. To niezbędna część samochodu, która zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy. Przeznaczona dla nowoczesnych aut, aby zapewnić optymalną kontrolę nad kierownicą.

Maglownica - innowacyjna przekładnia kierownicza, która zapewnia płynną i precyzyjną kontrolę nad pojazdem. Dzięki zastosowaniu zębatek, nie wymaga żadnej konserwacji ani interwencji ze strony kierowcy. Smar stały minimalizuje opory ruchu, co przekłada się na jeszcze lepsze osiągi. Idealna do samochodów z niezależnym zawieszeniem. Zapewnij sobie wygodne i bezpieczne prowadzenie dzięki Maglownicy.

Pompa wspomagania pracuje cały czas, niezależnie od tego, czy w danym momencie wykonywany jest ruch kierownicą. Jeżeli chodzi o samochody osobowe, to tutaj wyróżniamy dwa główne rodzaje układu wspomagania kierownicy – hydrauliczne oraz elektryczne. W hydraulicznych układach wspomagania, pompa napędzana jest za pośrednictwem paska klinowego lub paska klinowego wielorowkowego. Wewnątrz pompy znajduje się wirnik, który obraca się na łopatkach. Wśród wad hydraulicznego układu wspomagania z pewnością należy wymienić zwiększony poziom zużycia paliwa, nawet o 0,5 litra na każde pokonane 100 km. Awaria pompy wspomagania najczęściej kończy się wymianą tej części na nową. Elektryczny układ wspomagania samochodu jest znacznie oszczędniejszy, w porównaniu z hydraulicznym. Uzyskiwana z alternatora energia jest wystarczalna do zasilania całego układu, co nie odbija się aż tak znacznie na wynikach spalania naszego pojazdu. Eliminacja układu hydraulicznego sprawia, że elektryczny układ wspomagania jest mniej skomplikowany, co przekłada się na zwiększoną prostotę działania, a dodatkowo zajmuje o wiele mniej miejsca w samochodzie i jest tańsze w produkcji. Czynniki te sprawiają, że jest to zdecydowanie najczęściej stosowany układ wspomagania we współcześnie produkowanych autach osobowych.

Przekładnia kierownicza - niezawodne wspomaganie kierownicy w twoim samochodzie. Bez względu na ruch, pompa wspomagania działa ciągle. Elektryczny układ wspomagania zapewnia oszczędność i prostotę działania, zajmując jednocześnie mniej miejsca w samochodzie. To najczęściej stosowany układ we współczesnych autach osobowych. Przekładnia kierownicza - gwarancja komfortu i bezpieczeństwa jazdy.