Gdy awarii ulegnie przekładnia kierownicza, potrzebujesz dobrej jakości części zamiennych i profesjonalnych mechaników z adgaz.eu.

Uszczelki przekładni kierowniczej Osłona przekładni kierowniczej to prosty i najczęściej gumowy element, który zabezpiecza całą przekładnię przed otarciami, uszkodzeniami mechanicznymi, wpływem temperatury i oddziaływaniem zewnętrznych czynników atmosferycznych. Uszczelniacz przekładni kierowniczej zapewnia dłuższą żywotność całego układu. Aby jednak mógł on spełnić swoją funkcję, powinien być utrzymywany w idealnym stanie technicznym. Każda oznaka uszkodzenia, pęknięcia czy przetarcia to powód do wymiany elementu na nowy, inaczej istnieje duże ryzyko pojawienia się wycieków środka smarnego, a w rezultacie poszczególne elementy układu zostaną narażone na szybkie zniszczenie. Odpowiednio serwisowana i eksploatowana osłona elastyczna przekładni kierowniczej przeważnie zużywa się bardzo wolno, jednak aby tak było, warto kupować wyłącznie produkty sprawdzonych marek.

Amortyzator kierownicy to niezbędny element standardowego układu kierowniczego. Montowany w samochodach przednionapędowych, amortyzator łączy kolumnę kierownicy z przekładnią, zapewniając płynne i precyzyjne sterowanie. Dzięki niemu koła kierowane są połączone z przekładnią, gwarantując bezpieczną jazdę. Wybierz amortyzator kierownicy, który zapewni Ci komfort i kontrolę na drodze.

Amortyzator kierownicy - niezbędny element systemu, który niweluje gwałtowne ruchy kierownicy i tłumi drgania na kolumnie. Dostępne są olejowe i olejowo-gazowe amortyzatory skrętne. Wybieraj sprawdzone produkty od renomowanych producentów, bo precyzja i stabilność mają ogromny wpływ na bezpieczeństwo na drodze.